یک کوله تجربه مربیان پیش دبستانی

تومان269.000
 
در این ۳ فیلم مربیان چمرانی پیش دبستانی با بیان تجربیاتشون ایده های خلاقانه برای طراحی بازی و فعالیت پیش از دبستان ارائه می دهند. مربیان : خانم حدیثه ملکی خانم زهرا حاجی شمس آقای طه شامیری

ایده های چمرانی برای طرح درس نویسی بر اساس انیمیشن

تومان176.000
در این بسته می توانید ، دو کارگاه پر طرفدار ، نقش و اهمیت انیمیشن و بسته طرح درس نویسی براساس انیمیشن را با 30 درصد تخفیف تهیه کنید .   پس از خرید لینک فایل ها جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت .

ایده های چمرانی برای فعالیت با کودکان پیش دبستان

تومان290.000
این بسته شامل 5 محصول مناسب برای پیش از دبستان می باشد که علاوه بر تخفیف 50 هزارتومانی که روی کل بسته اعمال شده ،تا 10 آذر با 30 درصد تخفیف ، می توانید تهیه کنید . پس از خرید لینک فایل ها جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت .

بسته طرح درس نویسی بر اساس انیمیشن

تومان88.000
این بسته شامل مثال هایی کاربردی در مواجهات مختلف با کودکان هست. مدرس: عارفه پرورده   پس از خرید لینک فایل ها جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت.

بسته فعالیت پیش دبستانی

تومان264.000
در اینجا سه بسته پیش دبستانی را در یک بسته با تخفیف ویژه در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم . پس از خرید فایلها جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار میگیرد .

طرح یادگیری نویسی (2 جلسه )

تومان159.000
اگر می خواهید بدون اینکه آموزش مستقیم داشته باشید ، فعالیت هاتون با بچه های زیر 7 سال منظم و هدفدار باشه ، این بسته مخصوص خود شماست . استاد : مائده جهانگیری فایل های کارگاه بعد از خرید محصول ، جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت . برشی از جلسه اول:
برشی از جلسه دوم :

کارگاه آشپزی دنیای بی حد و مرز

تومان88.000
با دیدن این کارگاه فرتر از نقاشی ، دست ورزی و بازی قدم بر میداریم و دنیای آشپزی را با کودکان تجربه می کنیم . مدرس: ملیکا صادقی   بعد از خرید فایل ها جهت دانلود در پنل کاربریتان قرار خواهد گرفت .

کارگاه آموزشی طراحی آموزشی

تومان88.000
چقدر از آموزش های مدرسه رو یادتونه و تونستین از استفاده کنید؟ تو این کارگاه یاد می گیریم متناسب با نیاز امروز بچه ها، درس ها رو بهشون تدریس کنیم، با یه طراحی آموزشی جذاب. مدرس: محمد جواد کریمی   پس از خرید، فایل محصول جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار می گیرد.

کارگاه بازی پیش دبستانی پسرانه

تومان313.000
در کارگاه بازی پیش دبستانی پسرانه ابتدا در مورد بازی و دیدگاه های گوناگون پیرامون بازی گفتگو میشود و اهمیت و ضرورت بازی در این رده سنی از نگاه دین مبین اسلام بیان میشود.   مدرس: حمیدرضا ذوالفقاری مدت زمان کارگاه: 120 دقیقه ویژه کودکان زیر هفت سال   پس از خرید، فایل محصول جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار می گیرد.

کارگاه بازی پیش دبستانی دخترانه

تومان230.000
در کارگاه بازی پیش دبستانی دخترانه ما یاد می گیریم خود بازی ابداع کنیم و بستر های بازی را ایجاد کنیم و خلاقانه نسبت به اطراف خود نگاه کنیم .   مدرس: مطهره یعقوبی مدت زمان کارگاه: 120 دقیقه ویژه کودکان زیر هفت سال   پس از خرید، فایل محصول جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار می گیرد.

کارگاه بازی دست و پا

تومان88.000
چه جوری میشه ، با مواد اولیه خام و ساده کلی بازی دست ورزی جذاب طراحی کرد و با بچه ها پیش برد؟ مدرس: ملیکا صادقی   پس از خرید لینک فایل ها جهت دانلود در پنل کاربریتان قرار خواهد گرفت .

کارگاه بازی هیجانی(زیر 7 سال)

تومان88.000
در این کارگاه با کلی بازی هیجانی و اهداف و آثار بازی هیجانی آشنا می شوید . مدرس: محدثه سعادت الحسینی   بعد از خرید لینک فایل ها داخل پنل کاربریتان قرار خواهد گرفت .