کارگاههای والدگری زیر هفت سال

بیان احساس و محبت به کودکان(والدگری)

تومان504.000
محبت زبان دوم کودکان است، دیدن این کارگاه تو این مسیر کمک کننده خوبی میتونه برای والدین باشه . مدرس: خانم سحر صفایی فایل های تصویری، صوتی و پی دی اف کارگاه بعد از خرید در پنل کاربری شما قرار میگیرد . در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل از قسمت تیکت داخل پنل کاربریتان با ما در ارتباط باشید .

تربیت جنسی

تومان488.000
برای دونستن خط قرمزهایی که کودک نباید درباره تربیت جنسی بدونه دیدن این کارگاه رو از دست نده . مدرس: جناب آقای احمدرضا اعلایی فایل های تصویری، صوتی و پی دی اف کارگاه بعد از خرید در پنل کاربری شما قرار میگیرد . در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل از قسمت تیکت داخل پنل کاربریتان با ما در ارتباط باشید .

تربیت دینی

تومان832.000
آنچه باید درباره تربیت دینی کودکان زیر هفت سال و بالای هفت سال بدانیم ولی در زنگهای دینی یاد نمیدهند را در این کارگاه که 208 دقیقه است میتونید یاد بگیرید . مدرس: جناب آقای احمدرضا اعلایی فایل های تصویری، صوتی و پی دی اف کارگاه بعد از خرید در پنل کاربری شما قرار میگیرد . در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل از قسمت تیکت داخل پنل کاربریتان با ما در ارتباط باشید .

حد و مرز آزادی در تربیت کودکان(والدگری)

تومان356.000
اگر میخواهی به عنوان یک والد آگاه بدونی تا کجا باید بچه را آزاد بزاری پیشنهاد میکنم دیدن این کارگاه را از دست ندید. مدرس: سرکارخانم شاه حسینی فایل های تصویری، صوتی و پی دی اف کارگاه بعد از خرید در پنل کاربری شما قرار میگیرد . در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل از قسمت تیکت داخل پنل کاربریتان با ما در ارتباط باشید .

شکستن قالب های ذهنی(والدگری)

تومان232.000
برای رفع موانع بزرگ ذهنی دربرابر دنیای بی قالب کودکانمان دیدن شکستن قالبهای ذهنی راهنمای خیلی خوبی براتون خواهد بود پس دیدنش را از دست ندید. مدرس: آقای سید صادق رضوی فایل های تصویری، صوتی و پی دی اف کارگاه بعد از خرید در پنل کاربری شما قرار میگیرد . در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل از قسمت تیکت داخل پنل کاربریتان با ما در ارتباط باشید .

قصه والدگری

تومان404.000
حتما به عنوان یه والد آگاه از اهمیت قصه گویی برای بچه ها آگاهید، دیدن این کارگاه میتونه روشن کننده چراغ های ذهنی خوبی براتون باشه . مدرس: خانم سحر صفایی فایل های تصویری، صوتی و پی دی اف کارگاه بعد از خرید در پنل کاربری شما قرار میگیرد . در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل از قسمت تیکت داخل پنل کاربریتان با ما در ارتباط باشید .

کارگاه جایگزین های تنبیه و تشویق در تربیت کودک(والدگری)

تومان336.000

دیدن این کارگاه به ما کمک میکنه تا خودمون رو بهتر را بشناسیم و اگر والد کنترل گری هستیم، آسیب های آن را بشناسیم و سعی در رفع آن ها کنیم، مفهوم تنبیه و تشویق را بشناسیم و به فرزندانمان فرصت تجربه کردن بدهیم تا مسئولیت پذیر شوند و اعتماد به نفس بالایی داشته باشند.

مدرس: خانم مائده جهانگیری

فایل های تصویری، صوتی و پی دی اف کارگاه بعد از خرید در پنل کاربری شما قرار میگیرد .
در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل از قسمت تیکت داخل پنل کاربریتان با ما در ارتباط باشید .

<script>

کارگاه مجازی بازی والدگری

تومان468.000
زبان دومی که هر والدی باید برای ارتباط با کودکش بلد باشی بازی کردنه، مامان و باباهای مهربون دیدن این کارگاه میتونه راهنمای خوبی براتون باشه. مدرس: آقای علی قطبی فایل های تصویری، صوتی و پی دی اف کارگاه بعد از خرید در پنل کاربری شما قرار میگیرد . در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل از قسمت تیکت داخل پنل کاربریتان با ما در ارتباط باشید .

کارگاه مجازی هویت

تومان152.000
اگر می خواهی بدونی هویت فرزندت چه جوری ساخته میشه و نقش گذشته و حال در شکل گیری هویتش چیه، پیشنهاد میکنم این کارگاخه را از دست نده. استاد: جناب آقای احمدرضا اعلایی فایل صوتی و تصویری و پی دی اف کارگاه بعد از خرید در پنل شما قرار میگیرد. در صورت داشتن هرگونه سوال از قسمت تیکت داخل پنلتان اقدام بفرمایید .

کارگاه منهای شیر

تومان159.000
این وبینار مناسب مادرانی است که این روزها با دغدغه از شیر گرفتن دلبندشان دست و پنجه نرم می کنند . مدرس: سرکار خانم مائده جهانگیری فایل تصویری،صوتی و پی دی اف کارگاه بعد از خرید در پنل کاربری شما در قسمت دانلودها قرار خواهد گرفت.  

کتاب الکترونیک عزت نفس

تومان91.000
اگر می خواهید نشانه های ضعف و سرشمه عزت نفس را بدانید خواندن این کتاب را از دست ندهید . نویسنده : آقای احمدرضا اعلایی گردآورنده : مهدیه ولیخانی پس از خرید فایل پی دی اف کتاب در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت . در صورت داشتن هرگونه سوال از طریق ایکت داخل پنل کاربری با ما در ارتباط باشید .

نقش رسانه در تربیت فرزند(والدگری)

تومان304.000
این روزا که رسانه جزئی جدا نشدنی از زندگی کودکان شده خوب آگاهانه ازون در راستای تربیت فرزندانمون استفاده کنیم . مدرس: آقای سید صادقی رضوی فایل های تصویری، صوتی و پی دی اف کارگاه بعد از خرید در پنل کاربری شما قرار میگیرد . در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل از قسمت تیکت داخل پنل کاربریتان با ما در ارتباط باشید .