رونمایی

roonamayi

ایده های چمرانی برای آشپزی با کودکان زیر 7 سال

تومان196.000
در این بسته می توانید ، سه محصول پر طرفدار در حیطه آشپزی با کودکان زیر هفت سال  را با 30 درصد تخفیف تهیه کنید .   پس از خرید لینک فایل ها جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت .

ایده های چمرانی برای بازی هیجانی با کودکان زیر 7 سال

تومان176.000
در این بسته می توانید ، دو محصول کاربردی برای بازی های هیجانی با کودکان زیر هفت سال ، را با 30 درصد تخفیف تهیه کنید .   پس از خرید لینک فایل ها جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت .

ایده های چمرانی برای طرح درس نویسی بر اساس انیمیشن

تومان176.000
در این بسته می توانید ، دو کارگاه پر طرفدار ، نقش و اهمیت انیمیشن و بسته طرح درس نویسی براساس انیمیشن را با 30 درصد تخفیف تهیه کنید .   پس از خرید لینک فایل ها جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت .

ایده های چمرانی برای دست ورزی با کودکان زیر 7 سال

تومان196.000
در این بسته می توانید ، سه محصول پر طرفدار برای فعالیت های دست ورزی با کودکان زیر هفت سال ، را با 30 درصد تخفیف تهیه کنید .   پس از خرید لینک فایل ها جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت .

ایده های چمرانی برای فعالیت با کودکان پیش دبستان

تومان290.000
این بسته شامل 5 محصول مناسب برای پیش از دبستان می باشد که علاوه بر تخفیف 50 هزارتومانی که روی کل بسته اعمال شده ،تا 10 آذر با 30 درصد تخفیف ، می توانید تهیه کنید . پس از خرید لینک فایل ها جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت .

ایده های چمرانی برای نقاشی با کودکان زیر 7 سال

تومان196.000
در این بسته می توانید ، سه محصول جهت ایده نقاشی با کودکان زیر هفت سال را با 30 درصد تخفیف تهیه کنید .   پس از خرید لینک فایل ها جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت .

بسته بازی هیجانی زیر 7 سال

تومان88.000
این بسته شامل تجربه های تیمی مربیان هست که با بچه ها تجربه کردن و در کل قسمت ها از تجربه ها و چالش ها و ... صحبت می کنند . مدرس: حنانه اسلاملو پس از خرید فایل ها ، جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت .

بسته طرح درس نویسی بر اساس انیمیشن

تومان88.000
این بسته شامل مثال هایی کاربردی در مواجهات مختلف با کودکان هست. مدرس: عارفه پرورده   پس از خرید لینک فایل ها جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت.

بسته فعالیت آشپزی زیر 7 سال

تومان88.000
در این بسته، به شکل جامع، با بسترها و ابزارهای مناسب آشپزی با کودکان، انواع آشپزی‌های خیالی و واقعی و نمونه‌های موردی آن‌ها همراه با چالش‌هایی که ممکن است در آشپزی با بچه‌ها با آن‌ها برخورد کنیم آشنا می‌شویم. مدرس: الهه پهلوان پور پس از خرید فایل ها ، جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت .

بسته فعالیت پیش دبستانی

تومان264.000
در اینجا سه بسته پیش دبستانی را در یک بسته با تخفیف ویژه در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم . پس از خرید فایلها جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار میگیرد .

بسته فعالیت دست ورزی زیر 7 سال

تومان88.000
این بسته شامل تجربه های مربیان حسینیه کودک شهید چمران است و صرفا به معرفی بازی و فعالیت نمی پردازد بلکه از تجربه ها و چالش ها و راه های رفع چالش هم یاد می شود. مدرس: ملیکا صادقی پس از خرید فایل ها ، جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت .

بسته کاردستی و ساخت و ساز زیر 7 سال

تومان88.000
در این بسته بازی های تجربه شده در مجموعه شهید چمران ارائه میشود و تمام جزئیات یک فعالیت اعم از اهداف ، ابزار و ...نیز بیان می شود. مدرس: سحر صفایی پس از خرید فایل ها ، جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت .

بسته نقاشی و رنگ بازی زیر هفت سال

تومان88.000
این بسته شامل آموزش ها و تجربه هایی است که مربی با بچه ها داشته و در آن چالش ها و مسائلی مطرح می شود که برای خانواده ها کاربردی است و تمام جزئیات یک فعالیت اعم از اهداف ، ابزار و ...نیز بیان می شود. مدرس: مهدیه جعفریان پس از خرید فایل ها ، جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *