کارگاههای آموزشی مربیان مهد

بسته تخصصی مهد کودک

تومان4.053.000
اگه دنبال متنوع کردن و خلاق تر کردن کلاس برای بچه های زیر هفت سال هستی یا می خوای بچه ها با انگیزه و علاقه ی بیشتری سرکلاست حاضر باشند؛ این بسته تخصصی مخصوص خودته! این بسته شامل 10 محصول مجزا به مدت 1268 دقیقه (21 ساعت و 8 دقیقه) با محوریت آموزش کار با کودکان زیر هفت سال می باشد. قصه گویی برای کودکان زیر 7 سال، بسته بازی هیجانی با کودکان زیر 7 سال، بسته بازی دست ورزی با کودکان زیر 7 ، فوت  و فن های اردو با کودکان زیر 7 سال، بسته آشپزی با کودکان زیر 7 سال، بسته کاردستی و ساخت و ساز با کودکان زیر 7 سال، بسته نقاشی با کودکان زیر 7 سال، بازی فکری با کودکان زیر 7 سال، ده پیشنهاد فعالیت خلاقانه با کودکان بر اساس انیمیشن و ایده های خلاق برای مربیان مهد، از جمله سرفصل های کلی این بسته است. بعد از خرید لینک دانلود محصول در پنل کاربرتان قرار خواهد گرفت.

بسته مبانی و کار با کودک زیر هفت سال

تومان2.999.000
اگه دنبال متنوع کردن و خلاق تر کردن کلاس برای بچه های زیر هفت سال هستی یا می خوای بچه ها با انگیزه و علاقه ی بیشتری سرکلاست حاضر باشند؛ این بسته مخصوص خودته! این بسته شامل 6 محصول مجزا به مدت 745 دقیقه (12 ساعت و 25 دقیقه) با محوریت آموزش کار با کودکان زیر هفت سال می باشد. اصول طرح یادگیری نویسی حسینیه کودک، بستری برای رشد زیر هفت سال، تعامل مدرسه با والدین، مشاهده نویسی، کار با بچه های خاص زیر هفت سال و نحوه برگزاری مهد تعاملی به صورت مجازی از جمله سرفصل های کلی این بسته است. بعد از خرید لینک دانلود محصولات در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت.

کتاب الکترونیک آشپزی و خیاطی با مزه کودکی

تومان51.000
این کتاب الکترونیک شامل ۲۰ فعالیت آشپزی و خیاطی است. ایده هایی که می توانید در خانه یا مهدکودک اجرا کنید.   نویسنده: فرزانه جعفری مخاطب: کودکان ۳ تا ۶ سال   پس از خرید، فایل محصول جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار می گیرد.

کتاب الکترونیکی شهر نقاشی

تومان51.000
این کتاب الکترونیک شامل ۲۰ فعالیت نقاشی است. ایده هایی برای نقاشی و نقاشی کشیدن همراه با کودکان.   نویسنده: مطهره یعقوبی مخاطب: کودکان ۳ تا ۶ سال   پس از خرید، فایل محصول جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار می گیرد.