یک کوله تجربه معلمان دوم دبستان

تومان249.000
 
در این ۴ فیلم مربیان چمرانی دوم دبستان با بیان تجربیاتشون ایده های خلاقانه برای دروس ریاضی و فارسی دوم دبستان ارائه می دهند. مربیان : خانم زهرا مسرور خانم  زهرا فرهادی آقای ساداتی فر تماشای جلسه رایگان :

ایده های چمرانی برای درس ریاضی دوم دبستان

تومان335.000
در این بسته می توانید بازی درسی و درس پژوهی ریاضی دوم دبستان به همراه کارگاه طرح درس نویسی را با 70 درصد تخفیف و فقط با پرداخت 100500 تومان ، دریافت نمایید .
لینک دانلود محصولات بعد از خرید در پنل کاربری شما قرار می گیرد 

بسته بازی ریاضی دوم

تومان88.000
این بسته شامل ۱۰ هدف مهم ریاضی دوم در ۱۰ فیلم آموزشی در قالب بازی ، می باشد . مدرس: محمد جواد روحی بعد از خرید فایل ، لینک دانلود فیلم ها در پنل کاربری شما قرار می گیرد .  

بسته پایه دوم

تومان420.000
این بسته شامل 7 تا از کارگاههای کاربردی پایه دوم دبستان می باشد که با 20 درصد تخفیف و مبلغ 420000 تومان به جای 525000 تومان در اختیار شما قرار می گیرد .   پس از خرید، فایل محصول جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار می گیرد.

بسته عمومی

تومان580.000
برای رفاه حال شما مربیان عزیز ، 11 تا از محصولات کاربردی و پر استفاده را داخل این پک با تخفیف 20 درصدی قرار داده ایم  و بسته  به ارزش 725 هزارتومان تنها با پرداخت 580000 تومان ، تهیه نمایید .   پس از خرید، فایل محصول جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار می گیرد.

بسته فعالیت هنری

تومان88.000
این بسته شامل 10 فیلم ساخت و ساز با کارتن می باشد . مدرس: فاطمه عارضی بعد از خرید لینک دانلود فیلم ها در پنل کاربری شما قرار میگیرد .  

كارگاه كتاب درسى فارسی دوم دبستان

تومان112.000
در این کارگاه یاد میگیریم از روش های متنوع و ابتکاری برای یادگیری دروس مختلف استفاده کنیم ، مثل استفاده از روش  سرنخ یابی و دروس ریاضی برای رسیدن به یک مبحث جدید . مدرس: سید محمد یزدان شناس مدت زمان کارگاه: 180 دقیقه   پس از خرید، فایل محصول جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار می گیرد.

کارگاه آموزش اصول و فنون مشاهده نویسی کودکان

تومان88.000
برای ارتباط بهتر با دانش بچه ها و حل چالش هاشون، باید اول خوب مشاهده کنی و این مشاهدات رو خوب و دقیق ثبت کنی تا بتونی بررسی و مقایسه کنی. البته همین جوری الکی نیستا! راه داره، فوت و فنی داره که تو این کارگاه راجع بهش حرف زدیم.   مدرس: منیره سادات امامی   پس از خرید، فایل محصول جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار می گیرد.

کارگاه آموزشی بازی فکری ویژه کودکان بالای هفت سال

تومان88.000
بازی های فکری یکی از محبوب ترین بازی های بچه هاست. حالا اگه می خوای تو هم با فرزندت یا دانش آموزات بازی کنی و یا اصلا خودت بازی های خلاقانه بسازی، این کارگاه رو از دست نده!   مدرس: محدثه سادات سعادت الحسینی   پس از خرید، فایل محصول جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار می گیرد.

کارگاه آموزشی بازی هیجانی ویژه کودکان بالای هفت سال

تومان88.000
شنیدی که میگن بچه ها خیلی به تخلیه انرژی نیاز دارند؟ حالا چه جوری این کار رو انجام بدیم؟ با بازی هیجانی! تو این کارگاه هم کلی بازی هیجانی یاد می گیری و هم با اهداف و آثار بازی ها آشنا میشی.   مدرس: محدثه سادات سعادت الحسینی   پس از خرید، فایل محصول جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار می گیرد.

کارگاه آموزشی سیر طرح درس نویسی علوم (پایه اول تا ششم)

تومان149.000
برای یادگرفتن فوت و فن های تدریس علوم دبستان آماده ای؟   مدرس: سیده ندا هاشمی   پس از خرید، فایل محصول جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار می گیرد.

کارگاه آموزشی قصه و قصه گویی

تومان88.000
قصه چیست؟ کتاب خوب کدام است؟ قصه کجا به کار می آید و چه فوایدی دارد؟ و اصلا قصه به چه کار معلم یا پدر و مادر می آید؟ پاسخ همه ی سوالات را می توانید در کارگاه قصه و قصه گویی بیاید! مدرس: علی قطبی   پس از خرید، فایل محصول جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار می گیرد.