یک کوله تجربه مربیان چهارم دبستان

تومان479.000
در این  فیلم مربیان چمرانی کلاس چهارم با بیان تجربیاتشون ایده های خلاقانه برای دروس فارسی و ریاضی پایه اول ارائه می دهند. مربیان : خانم فاطمه سعدی آقای علی قطبی

ایده های چمرانی برای درس های علوم و اجتماعی چهارم

تومان360.000
در این بسته ، 4 کارگاه کاربردی برای علوم و اجتماعی چهارم دبستان به صورت یکجا و با تخیف 70 درصدی در اختیار شما قرار گرفته است . و شما می توانید فقط با پرداخت 108000 تومان این بسته را تهیه بفرمایید .  

بسته پایه چهارم

تومان599.200
این بسته شامل 8 تا از کارگاههای کاربردی پایه چهارم دبستان است که با 20 درصد تخفیف و مبلغ 59920 تومان به جای 749000 تومان در اختیار شما قرار می گیرد .   پس از خرید، فایل محصول جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار می گیرد.

بسته علوم و اجتماعی پایه چهارم

تومان88.000
این بسته شامل ۱۰ طرح درس خلاقانه و ساخت و ساز برای تدریس علوم و اجتماعی پایه چهارم می باشد. مدرس: عارفه رهبر پس از خرید لینک دانلود فایل ها در اختیار شما قرار میگیرد .  

بسته عمومی

تومان580.000
برای رفاه حال شما مربیان عزیز ، 11 تا از محصولات کاربردی و پر استفاده را داخل این پک با تخفیف 20 درصدی قرار داده ایم  و بسته  به ارزش 725 هزارتومان تنها با پرداخت 580000 تومان ، تهیه نمایید .   پس از خرید، فایل محصول جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار می گیرد.

بسته فعالیت هنری

تومان88.000
این بسته شامل 10 فیلم ساخت و ساز با کارتن می باشد . مدرس: فاطمه عارضی بعد از خرید لینک دانلود فیلم ها در پنل کاربری شما قرار میگیرد .  

کارگاه آموزش اصول و فنون مشاهده نویسی کودکان

تومان88.000
برای ارتباط بهتر با دانش بچه ها و حل چالش هاشون، باید اول خوب مشاهده کنی و این مشاهدات رو خوب و دقیق ثبت کنی تا بتونی بررسی و مقایسه کنی. البته همین جوری الکی نیستا! راه داره، فوت و فنی داره که تو این کارگاه راجع بهش حرف زدیم.   مدرس: منیره سادات امامی   پس از خرید، فایل محصول جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار می گیرد.

کارگاه آموزشی بازی فکری ویژه کودکان بالای هفت سال

تومان88.000
بازی های فکری یکی از محبوب ترین بازی های بچه هاست. حالا اگه می خوای تو هم با فرزندت یا دانش آموزات بازی کنی و یا اصلا خودت بازی های خلاقانه بسازی، این کارگاه رو از دست نده!   مدرس: محدثه سادات سعادت الحسینی   پس از خرید، فایل محصول جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار می گیرد.

کارگاه آموزشی بازی هیجانی ویژه کودکان بالای هفت سال

تومان88.000
شنیدی که میگن بچه ها خیلی به تخلیه انرژی نیاز دارند؟ حالا چه جوری این کار رو انجام بدیم؟ با بازی هیجانی! تو این کارگاه هم کلی بازی هیجانی یاد می گیری و هم با اهداف و آثار بازی ها آشنا میشی.   مدرس: محدثه سادات سعادت الحسینی   پس از خرید، فایل محصول جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار می گیرد.

کارگاه آموزشی سیر طرح درس نویسی علوم (پایه اول تا ششم)

تومان149.000
برای یادگرفتن فوت و فن های تدریس علوم دبستان آماده ای؟   مدرس: سیده ندا هاشمی   پس از خرید، فایل محصول جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار می گیرد.

کارگاه آموزشی قصه و قصه گویی

تومان88.000
قصه چیست؟ کتاب خوب کدام است؟ قصه کجا به کار می آید و چه فوایدی دارد؟ و اصلا قصه به چه کار معلم یا پدر و مادر می آید؟ پاسخ همه ی سوالات را می توانید در کارگاه قصه و قصه گویی بیاید! مدرس: علی قطبی   پس از خرید، فایل محصول جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار می گیرد.

کارگاه درس پژوهی آموزش پروژه هنر دبستانی‌ها

تومان88.000
اگر به دنبال رشد خلاقیت و اعتماد به نفس دانش آموزانتان هستید؛ اگر می خواهید یک دانش آموز هنرمند و توانا داشته باشید؛ این کارگاه بهترین پیشنهاد برای شماست.   مدرس: منیره سادات حسینی امامی تک جلسه – 180 دقیقه فایل تصویری، صوتی و پی دی اف کارگاه، پس از خرید در اختیارتان قرار می گیرد.