یک کوله تجربه مربیان اول دبستان

تومان539.000

در این ۴ فیلم مربیان چمرانی کلاس اول با بیان تجربیاتشون ایده های خلاقانه برای دروس فارسی و ریاضی پایه اول ارائه می دهند. مربیان : خانم مطهره یعقوبی آقای احمد رضا آزاده فر

ایده های چمرانی برای درس ریاضی اول دبستان

تومان268.000
این بسته شامل بسته بازی ریاضی و درس پژوهی ریاضی اول دبستان و کارگاه طرح درس نویسی می باشد . شما می توانید این بسته را با 70 درصد تخفیف و فقط با پرداخت 187600 تومان دریافت نمایید .  

ایده های چمرانی برای درس فارسی اول دبستان

تومان511.000
در این بسته ، کارگاه درس پژوهی و بسته طرح فارسی اول و کارگاه طرح درس نویسی را با 70 درصد تخفیف و با پرداخت 100500 تومان دریافت می کنید . بعد از خرید لینک محصولات جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار میگیرد  

بسته بازی فارسی اول

تومان264.000
این بسته شامل ، 34 فیلم از بازی های تجربه شده در مجموعه چمران برای تدریس درس فارسی اول ابتدایی ، می باشد . مدرس : الهام رخشنده دوست پس از خرید لینک دانلود فیلم ها در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت .   

بسته پایه اول

تومان365.600
این بسته شامل 7 تا از کارگاههای کاربردی پایه اول می باشد که با 20% تخفیف و فقط با قیمت 365600 تومان به جای 599000 تومان ، تهیه نمایید.   پس از خرید، فایل محصول جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار می گیرد.

بسته ریاضی اول

تومان88.000
در این بسته 12 فیلم آموزشی از بازی ریاضی مناسب برای پایه اول طراحی شده است . مدرس: الهام رخشنده دوست بعد از خرید فایل لینک دانلود در پنل کاربری شما قرار می گیرد .  

بسته عمومی

تومان580.000
برای رفاه حال شما مربیان عزیز ، 11 تا از محصولات کاربردی و پر استفاده را داخل این پک با تخفیف 20 درصدی قرار داده ایم  و بسته  به ارزش 725 هزارتومان تنها با پرداخت 580000 تومان ، تهیه نمایید .   پس از خرید، فایل محصول جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار می گیرد.

بسته فعالیت هنری

تومان88.000
این بسته شامل 10 فیلم ساخت و ساز با کارتن می باشد . مدرس: فاطمه عارضی بعد از خرید لینک دانلود فیلم ها در پنل کاربری شما قرار میگیرد .  

كارگاه كتاب درسى ریاضی اول دبستان

تومان169.000
هر کارگاه شامل یک مبحث مهم از کتاب ریاضی است. در ابتدای کارگاه با عنوان جذابی که همه بچه ها آن را دوست دارند، یعنی کتاب زنبوری آشنا می شوید.   مدرس: زهرا عامری مدت زمان کارگاه: 270 دقیقه   پس از خرید، فایل محصول جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار می گیرد.

كارگاه كتاب درسى علوم اول دبستان

تومان42.000
در این کارگاه می آموزیم که چگونه خودمان را محدود به ساختار و بودجه بندی کتاب درسی نبینیم و از هر بستری برای پیشبرد اهداف آموزشی مان استفاده کنیم!   مدرس: محمد جواد کریمی مدت زمان کارگاه: 90 دقیقه   پس از خرید، فایل محصول جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار می گیرد.

کارگاه آموزش اصول و فنون مشاهده نویسی کودکان

تومان88.000
برای ارتباط بهتر با دانش بچه ها و حل چالش هاشون، باید اول خوب مشاهده کنی و این مشاهدات رو خوب و دقیق ثبت کنی تا بتونی بررسی و مقایسه کنی. البته همین جوری الکی نیستا! راه داره، فوت و فنی داره که تو این کارگاه راجع بهش حرف زدیم.   مدرس: منیره سادات امامی   پس از خرید، فایل محصول جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار می گیرد.

کارگاه آموزشی بازی فکری ویژه کودکان بالای هفت سال

تومان88.000
بازی های فکری یکی از محبوب ترین بازی های بچه هاست. حالا اگه می خوای تو هم با فرزندت یا دانش آموزات بازی کنی و یا اصلا خودت بازی های خلاقانه بسازی، این کارگاه رو از دست نده!   مدرس: محدثه سادات سعادت الحسینی   پس از خرید، فایل محصول جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار می گیرد.