معلم های عزیز
بین دانش آموزانتون، بچه هایی رو دارین که انگیزه ی درس خوندن نداشته باشن؟یا اینکه یه درس هایی تون انقدر سخته که بچه ها خیلی متوجهش نمی شن و برای همین حوصله ی گوش دادن ندارن؟یا یا یا اینکه به سختی تکلیف هاشون رو انجام میدن؟
جذاب کردن و عمیق کردن آموزش یکی از دغدغه هایی که این سال ها مخصوصا بعد کرونا، خیلی زیاد شده.چون بچه ها تمرکز و انگیزه شون خیلی پایین اومده.
حالا چی کار کنیم؟
ما سعی کردیم تجربه هایی که تو کلاس های چمرانی داشتیم و کمک کرده درس مون برای بچه ها جذاب تر و با نشاط تر بشه و از طرفی هم یادگیری رو عمیق کنه رو تو بسته هایی براتون ارائه کنیم.بازی ها و فعالیت هایی که بچه ها رو به درس و تکلیف علاقه مند می کنه.
حالا این بسته ها چی هستن؟هر بسته روی یک درس تمرکز داره.معلم میاد و به شما نحوه ی تدریس و اجرای طرح درس های خلاقانه رو آموزش میده.خوبیش اینه که این بازی ها و طرح درس ها قبلا اجرا شده و امتحانش رو پس داده.
در کنار این بازی ها، چیزهایی دیگه ای که یه معلم بهش نیاز داره مثل اصول طرح درس نویسی رو تو بسته آوردیم و شما می تونید در طول این جشنواره، با تخفیف 70 درصدی تهیه اش کنید.
راستی برای مناطق محروم هم شرایط ویژه تری داریم که کافیه بهمون پیام بدین.

اصول و روش های ارتباط با کودک

تومان164.000
این کارگاه با 20 درصد تخفیف در اختیار شما قرار گرفته است .

ایده های چمرانی برای آشپزی با کودکان زیر 7 سال

تومان137.200
در این بسته می توانید ، سه محصول پر طرفدار در حیطه آشپزی با کودکان زیر هفت سال  را با 30 درصد تخفیف تهیه کنید .   پس از خرید لینک فایل ها جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت .

ایده های چمرانی برای بازی هیجانی با کودکان زیر 7 سال

تومان123.200
در این بسته می توانید ، دو محصول کاربردی برای بازی های هیجانی با کودکان زیر هفت سال ، را با 30 درصد تخفیف تهیه کنید .   پس از خرید لینک فایل ها جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت .

ایده های چمرانی برای پنجم دبستان

تومان211.200
این بسته شامل ، کارگاه مفید و کاربردی طرح درس نویسی ، بسته بازی ریاضی پنجم و بسته علوم پنجم ، با تخفیف 20 درصدی می باشد و شما می توانید فقط با پرداخت 211200 تومان به جای 264000 تومان این بسته را تهیه نمایید .  

ایده های چمرانی برای درس ریاضی دوم دبستان

تومان268.000
در این بسته می توانید بازی درسی و درس پژوهی ریاضی دوم دبستان به همراه کارگاه طرح درس نویسی را با 70 درصد تخفیف و فقط با پرداخت 100500 تومان ، دریافت نمایید .
لینک دانلود محصولات بعد از خرید در پنل کاربری شما قرار می گیرد 

ایده های چمرانی برای دست ورزی با کودکان زیر 7 سال

تومان137.200
در این بسته می توانید ، سه محصول پر طرفدار برای فعالیت های دست ورزی با کودکان زیر هفت سال ، را با 30 درصد تخفیف تهیه کنید .   پس از خرید لینک فایل ها جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت .

ایده های چمرانی برای طرح درس نویسی بر اساس انیمیشن

تومان123.200
در این بسته می توانید ، دو کارگاه پر طرفدار ، نقش و اهمیت انیمیشن و بسته طرح درس نویسی براساس انیمیشن را با 30 درصد تخفیف تهیه کنید .   پس از خرید لینک فایل ها جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت .

ایده های چمرانی برای فعالیت با کودکان پیش دبستان

تومان203.000
این بسته شامل 5 محصول مناسب برای پیش از دبستان می باشد که علاوه بر تخفیف 50 هزارتومانی که روی کل بسته اعمال شده ،تا 10 آذر با 30 درصد تخفیف ، می توانید تهیه کنید . پس از خرید لینک فایل ها جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت .

ایده های چمرانی برای نقاشی با کودکان زیر 7 سال

تومان137.200
در این بسته می توانید ، سه محصول جهت ایده نقاشی با کودکان زیر هفت سال را با 30 درصد تخفیف تهیه کنید .   پس از خرید لینک فایل ها جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت .

بسته پیش دبستانی

تومان153.600
این بسته شامل 3 محصول کاربردی مناسب پایه پیش از دبستان می باشد که  با 20 % تخفیف و تنها با مبلغ 153600 تومان ، به جای 192 هزار تومان در اختیار شما قرار گرفته است .   پس از خرید، فایل محصول جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار می گیرد.

بسته فعالیت پیش دبستانی

تومان214.000
در اینجا سه بسته پیش دبستانی را در یک بسته با تخفیف ویژه در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم . پس از خرید فایلها جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار میگیرد .

بسته مهد

تومان149.600
این بسته شامل سه کارگاه کاربردی مناسب مهد می باشد که میتوانید آن را با 20درصد تخفیف تهیه نمایید و به جای پرداخت 187000 تومان ، تنها ، 149600 تومان پرداخت نمایید .   پس از خرید، فایل محصول جهت دانلود در پنل کاربری شما قرار می گیرد.

چالش های این روزها

تومان211.200
این بسته را می توانید با 20 درصد تخفیف تهیه نمایید .

مهارت های فعالیت با کودک

تومان140.800
شما می توانید این بسته را با 20 درصد تخفیف دریافت کنید .